Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Tarasy Szczecin tarasy drewniane w Szczecinie | Kontar.info
flag polandflag germanyflag great britain

Tarasy drewniane i kompozytowe

TARASY DREWNIANE I KOMPOZYTOWE

Zgodnie z przysłowiem - „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” przedstawiamy próbkę naszych możliwości. Poniższe galerie to upamiętnione realizacje z mniejszych i większych projektów. Niezależnie od wielkości projektu KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE z Szczecina, do każdej realizacji podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Doskonale widać to na poniższych zdjęciach.


NOWOCZESNY TARAS Z DRZEWA BANGKIRAI

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Tarasa wykonany z drzewa bangkiraj na stopie tarasowej, deska jednostronnie ryflowana o przyjemnym ciepłym kolorze, doskonale łączy się z metalem i szkłem pozostałej części architektonicznej. Dzięki niewidocznemu systemowi montażu DielenFix taras posiada schludną, gładką powierzchnię. By urozmaicić strukturę tarasu i jeszcze lepiej wpasować go w architekturę budynku w częsciach balkonowych deski układane są parami i pod kątem w stosunku do części komunikacyjnej. Pozorny nieład dodaje nadaje nieokrzesany charakter konstrukcji dzięki czemu powierzchnie zostały od siebie oddzielone.

Tarasy 1
Tarasy 10
Tarasy 11
Tarasy 12
Tarasy 13
Tarasy 14
Tarasy 15
Tarasy 16
Tarasy 17
Tarasy 18
Tarasy 19
Tarasy 2
Tarasy 20
Tarasy 21
Tarasy 22
Tarasy 23
Tarasy 24
Tarasy 25
Tarasy 26
Tarasy 27
Tarasy 28
Tarasy 29
Tarasy 3
Tarasy 30
Tarasy 4
Tarasy 5
Tarasy 6
Tarasy 7
Tarasy 8
Tarasy 9


POSZERZENIE TARASU Z DRZEWA BANGKIRAI

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Jest to przykład poszerzenia niewielkiego tarasu z drzewa bangkiraj na stopie tarasowej, deska jednostronnie ryflowana. Na kolejnych zdjęciach można zauważyć jaki wpłyW na drewno mają środki pielęgnujące i barwiące. Deska przed olejowaniem, w jasnym kolorze nie spełniała oczekiwań estetycznych i zbyt mocno wyróżniała się w otoczeniu zieleni i oryginalnej części tarasu. Olejownie nadało deskom ciemnej głębokiej barwy która dużo bardziej pasowała do otoczenia. Dzięki niewidocznemu systemowi montażu DielenFix taras posiada schludną, gładką powierzchnię. Na życzenie klienta stara część tarasu została wzbogacona o oświetlenie typu LED.

Tarasy 1
Tarasy 2
Tarasy 3
Tarasy 4
Tarasy 5
Tarasy 6
Tarasy 7


NOWOCZESNY TARAS Z DESKI KOMPOZYTOWEJ

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. W tej realizacji PRZYDOMOWEGO TARASU jedynym słusznym wyborem była deska kompozytowa. Deska jednostronnie ryflowana, montowana z wykorzystaniem systemów ukrytych o barwie dobranej specjalnie pod zamówienie dzięki czemu całość zachowała nowoczesny, prawie sterylny charakter. Precyzja i staranność z jaką wykonaliśmy taras powoduje że niektóre kadry bardziej przypominają wizualizację komputerową niż rzeczywisty taras.

Tarasy 1
Tarasy 2
Tarasy 3
Tarasy 4
Tarasy 5
Tarasy 6
Tarasy 7


KLASYCZNY TARAS Z MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Ten przydomowy taras wymagał specjalnego traktowania. Ze względu na słaby stan nawierzchni nośnej należało ją odrestaurować. Deska tarasowa z modrzewia syberyjskiego jednostronnie ryflowana, montowana z wykorzystaniem systemów ukrytych.

Tarasy 1
Tarasy 10
Tarasy 11
Tarasy 2
Tarasy 3
Tarasy 4
Tarasy 5
Tarasy 6
Tarasy 7
Tarasy 8
Tarasy 9


NIETYPOWY WZÓR TARASU Z MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Prosty lecz efektowny taras wykonany z modrzewia. Deska gładka montowana klasycznie z wykorzystaniem wkrętów tarasowych. Obrócenie części desek tarasu o dziewięćdziesiąt stopni urozmaica całą powierzchnie, wprowadzając efekt sztucznego podziału. Olejowanie wydobyło z desek wspaniałą soczystą a równocześnie ciepłą barwę.

Tarasy 1
Tarasy 2
Tarasy 3
Tarasy 4
Tarasy 5


NOWOCZESNY TARAS Z THERMOJESIONU

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Prosty lecz efektowny taras wykonany z termojesionu. Klasyczna forma i wykonanie świetnie komponują taras w przestrzeni przydomowej. Wykończenie desek nadało im piękną, głęboką barwę.

Tarasy 1
Tarasy 2
Tarasy 3


WSPANIAŁY TARAS Z MODRZEWIA

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Ten obniżony taras został wykonany i obudowany deską z modrzewia syberyjskiego. Ryflowana deska montowana klasycznie, prezentuje się wprost wspaniale. Przerwy technologiczne pomiędzy deskami w każdym miejscu mają tą samą szerokość, wkręty umieszczone zawsze w jednej linii, deski docięte i spasowane na milimetry. Wszystko to sprawia że niektóre kadry z przestawionej realizacji bardziej przypominają wizualizację komputerową niż rzeczywisty taras.

Tarasy 1
Tarasy 2
Tarasy 3
Tarasy 4
Tarsy 1


TARAS Z MODRZEWIA SYBERYJSKIEGO

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Prosty lecz efektowny taras wykonany z modrzewia. Deska gładka montowana klasycznie z wykorzystaniem wkrętów tarasowych. W tym projekcie doskonale widać jak kilka schodów zmienia nie tylko użytkowe cechy tarasu ale także wpływa na jego wygląd, urozmaicając go.

Tarasy 1
Tarasy 2
Tarasy 3
Tarasy 4
Tarasy 5
Tarasy 6
Tarasy 7

Elewacje
Elewacje budynków

Elewacje

Elewacje drewniane zaspokoją gusta i potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Tarasy
Tarasy drewniane

Tarasy

Oferujemy tarasy drewniane wysokiej jakości. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Konstrukcje
Schody i zadaszenia

Konstrukcje

Posiadamy w ofercie konstrukcje drewniane różnego typu. Wykonujemy wiaty, schody itp..

Sprzedaż
Deski i materiały

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż desek drewnianych i kompozytowych oraz materiały do montażu.