Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Inne Szczecin tarasy drewniane w Szczecinie | Kontar.info
flag polandflag germanyflag great britain

Inne

REALIZACJE - INNE

Zgodnie z przysłowiem - „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” przedstawiamy próbkę naszych możliwości. Poniższe galerie to upamiętnione realizacje z mniejszych i większych projektów. Niezależnie od wielkości projektu KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE z Szczecina, do każdej realizacji podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Doskonale widać to na poniższych zdjęciach.

OBUDOWA BASENU Z MASSARANDUBA

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Prosta linia wykończenia, precyzja spasowania desek, ciepła barwa zabezpieczonych desek. Wszystko to nadaje naprawdę efektowny wygląd całemu projektowi. Ogromne znaczenie ma odpowiednie zabezpieczenie desek przed  wpływem wody. Niczego nie zostawiamy przypadkowi a nasze realizacje są gwarancją jakości i wytrzymałości.

Inne 1
Inne 2
Inne 3
Inne 4
Inne 5
Inne 6
Inne 7
Inne 8

OWALNA ZABUDOWA ELEWACJI

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Projekt bardzo ciekawy zawierający w sobie nie tylko taras z osadzonym basenem ale także bardzo ciekawą obudowę całego obszaru użytkowego. Deska kompozytowa wykorzystana w tej realizacji zapenia wysoką jakość jak i wytrzymałość. Cechy charakterystyczne naszych realizacji – precyzja, jakość, profesjonalizm – właśnie tutaj sprawdziły się najlepiej. Obraz dopełniają schody które nie są zbudowane na całej długości podwyższenia.

Inne 1
Inne 2
Inne 3

ZABUDOWA MURKA

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Niewielki projekt polegający na obudowaniu niskiego murka deską bangkiraj. Choć forma zadania jest prosta, nie może być zlekceważona gdyż  bez zachowania zasad sztuki, nie może stać się wizytówką nie tylko miejsca w którym została wykonana ale też naszej pracy. Nawet przy tak niewielkich pracach dokładamy wszelkich starań by realizacja była najwyższej jakości.

Inne 1
Inne 2
Inne 3
Inne 4
Inne 5
Inne 6

Elewacje
Elewacje budynków

Elewacje

Elewacje drewniane zaspokoją gusta i potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Tarasy
Tarasy drewniane

Tarasy

Oferujemy tarasy drewniane wysokiej jakości. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Konstrukcje
Schody i zadaszenia

Konstrukcje

Posiadamy w ofercie konstrukcje drewniane różnego typu. Wykonujemy wiaty, schody itp..

Sprzedaż
Deski i materiały

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż desek drewnianych i kompozytowych oraz materiały do montażu.