Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Elewacje Szczecin tarasy drewniane w Szczecinie | Kontar.info
flag polandflag germanyflag great britain

Oryginalne elewacje z drewna

ELEWACJE DREWNIANE I KOMPOZYTOWE

Zgodnie z przysłowiem - „Jeden obraz wart więcej niż tysiąc słów” przedstawiamy próbkę naszych możliwości. Poniższe galerie to upamiętnione realizacje z mniejszych i większych projektów. Niezależnie od wielkości projektu KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE z Szczecina, do każdej realizacji podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Doskonale widać to na poniższych zdjęciach.


DREWNIANA ELEWACJA TYP STODOŁY

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Elewacja została wykonana pionowo montowanymi deskami z modrzewia o profilu romb. Niesamowity efekt elewacji został uzyskany dzięki wykorzystaniu profili o trzech szerokościach. Tak wykonana elewacja nie może zostać niezauważona, przyciąga wzrok i zainteresowanie każdego przechodnia.

Elewacja 1
Elewacja 2
Elewacja 3
Elewacja 4
Elewacja 5
Elewacja 6
Elewacja 7
Elewacja 8


OWALNA OBUDOWA BASENU

Projekt i wykonanie – KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE. Projekt bardzo ciekawy zawierający w sobie nie tylko taras z osadzonym basenem ale także bardzo ciekawą obudowę całego obszaru użytkowego. Deska kompozytowa wykorzystana w tej realizacji zapewnia wysoką jakość jak i wytrzymałość. Cechy charakterystyczne naszych realizacji – precyzja, jakość, profesjonalizm – właśnie tutaj sprawdziły się najlepiej. Obraz dopełniają schody które nie są zbudowane na całej długości podwyższenia.

Elewacja 1
Elewacja 2
Elewacja 3
Elewacja 4

Elewacje
Elewacje budynków

Elewacje

Elewacje drewniane zaspokoją gusta i potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Tarasy
Tarasy drewniane

Tarasy

Oferujemy tarasy drewniane wysokiej jakości. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Konstrukcje
Schody i zadaszenia

Konstrukcje

Posiadamy w ofercie konstrukcje drewniane różnego typu. Wykonujemy wiaty, schody itp..

Sprzedaż
Deski i materiały

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż desek drewnianych i kompozytowych oraz materiały do montażu.