Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
O Nas Szczecin tarasy drewniane w Szczecinie | Kontar.info
flag polandflag germanyflag great britain

O Nas

KONTAR - ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE - Jan Dwożan

KONTAR – choć na pierwszy rzut oka nasza nazwa nic nie znaczy, to jest naturalny opisem naszej działalności. KONstrukcje TARasowe,  dały nazwę naszej firmie. Mimo że drewno w żadnej formie nie jest nam obce a prace nad nim zawsze sprawiają nam przyjemność, największą satysfakcję i radość daje nam wykonanie pięknego i niepowtarzalnego tarasu. Doświadczenie które zdobywaliśmy od  wielu lat to gwarancja jakości którą oferujemy naszym klientom.

OBSZARY DZIAŁALNOŚCI

Ponieważ prócz działalności montażowej zajmujemy się także sprzedażą drewna, materiałów montażowych i ochronnych, nasza oferta jest kompleksowa i dopracowana. Posiadamy materiały najwyższej jakości z których korzystamy. Zdajemy sobie sprawę że nie zawsze są możliwości bezkompromisowego wykonania konstrukcji z materiałów najwyższej jakości. Dzięki indywidualnemu podejściu i analizie sytuacji, dajemy możliwość rozsądnego pogodzenie ceny i jakości.

1
2
3
4
5
6
7
8

JAKOŚĆ OD POJEDYNCZEJ DESKI DO KONSTRUKCJI DREWNIANEGO DOMU

Drewno i praca z nim to nie tylko rzemiosło, to nasza pasja i styl życia. Doświadczenie zdobywane latami nie tylko przy wielkich projektach budowlanych ale także podczas budowy mebli, jachtów i szeroko rozumianej stolarki procentuje w każdym wykonanym przez nas projekcie. Jesteśmy otwarci dla każdego, od klienta indywidualnego do dużych i profesjonalnych firm. Jednak niezależnie od wielkości i złożoności zamówienia, nawet najmniejsze i nieskomplikowane projekty traktujemy profesjonalnie ponieważ każda praca automatycznie staje się wizytówką naszej jakości.

Elewacje
Elewacje budynków

Elewacje

Elewacje drewniane zaspokoją gusta i potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Tarasy
Tarasy drewniane

Tarasy

Oferujemy tarasy drewniane wysokiej jakości. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Konstrukcje
Schody i zadaszenia

Konstrukcje

Posiadamy w ofercie konstrukcje drewniane różnego typu. Wykonujemy wiaty, schody itp..

Sprzedaż
Deski i materiały

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż desek drewnianych i kompozytowych oraz materiały do montażu.