Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Konstrukcje Szczecin tarasy drewniane w Szczecinie | Kontar.info
flag polandflag germanyflag great britain

Konstrukcje drewniane

KONSTRUKCJE DREWNIANE SZCZECIN

Drewno posiada wyjątkowe właściwości. Zapach, faktura, kolor sprawiają że obcowanie z drewnem jest bardzo przyjemne. Wykonanie z drewna desek elewacyjnych lub tarasowych nie wyczerpuje możliwości jego wykorzystania. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Drewniana wiata lub altana to nie tylko miejsce wypoczynku i spotkań, to także element ozdobny każdego ogrodu. Drewniane schody wykończone perfekcyjnie, będą ciekawym elementem wystroju naszego mieszkania. Więźby dachowe a nawet cały dom, możliwości wykorzystania drewna są praktycznie nieograniczone. Szczecińska firma KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE wykona dowolną konstrukcję drewnianą. Drewniane schody, zadaszenia tarasów, więźby dachowe a nawet całe domy. Profesjonalizm, gruntowne przygotowanie i indywidualne podejście do każdego zadania są naszą gwarancją na idealne wykonanie każdej drewnianej budowy.

konstrukcje drewniane 4

JAKOŚĆ I FACHOWA OBSŁUGA

Do każdego zadania, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania, podchodzimy indywidualne. Posiadamy zarówno gotowe do montażu rozwiązania, oraz możliwości pozwalające nam zaprojektować i wybudować zamówione konstrukcje od początku. Oferujemy materiały najwyższej jakości, renomowanych firm znanych zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w momencie dostarczenia zamówionych materiałów, aż do zamknięcia inwestycji jesteśmy gotowi pomóc by rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy.

Konstrukcje Drewniane 2
Konstrukcje Drewniane 3
Konstrukcje Drewniane 5
Konstrukcje Drewniane 7

KONSTRUKCJE DREWNIANE W WYKONANIU FIRMY KONTAR Z SZCZECINA

W każdej realizacji począwszy od wielofunkcyjnych zadaszeń tarasów, przez piękne i funkcjonalne wiaty, po solidne więźby dachowe i drewniane domy, kierujemy się zasadą „raz a dobrze”. To właśnie nasze motto jest powodem, dla którego warto wybrać KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE do wykonania dowolnej drewnianej konstrukcji. Przemawia za nami wieloletnie doświadczeniu w pracy z drewnem pod wieloma postaciami, poparte wiedzą i profesjonalnym sprzętem. Do każdego zadania, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania, podchodzimy indywidualne. Ponieważ realizacje przeprowadzamy kompleksowo, od inwentaryzacji i pomiarów, przez projekt do wykonania tarasu zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami, na każdym etapie jesteśmy w stanie utrzymać naszą wysoką jakość.

 • Wykonujemy profesjonalne elewacje drewniane w Szczecinie

  Jeśli jesteście w trakcie budowy domu lub nosicie się z zamiarem odnowienia budynku, warto rozważyć położenie elewacji drewnianych. Posiadamy w asortymencie profile z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego, różniące się wyglądem i parametrami. Postawić można także na elewacje z thermodrewna lub kompozytowe, charakteryzujące się podwyższoną trwałością. Bez względu na rodzaj surowca, projekt i montaż najbezpieczniej jest zlecić zawodowcom, ponieważ jest to duża inwestycja, wymagająca umiejętności i wprawy. Polecamy nasze usługi, gwarantując wysoką jakość wykonania.

  W dziale z galeriami można zapoznać się z naszymi realizacjami wykonanymi na podstawie własnych projektów wraz z opisem każdego przedsięwzięcia. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które obrazują naszą pracę. Elewacje drewniane wykonujemy w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, więc osoby zainteresowane z tych okolic, zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy, że używamy tylko sprawdzone i wysokiej jakości materiały.

 • Tarasy drewniane w Szczecinie harmonizujące z otoczeniem

  Stworzenie wymarzonego tarasu, wymaga dobrego projektu i solidnych materiałów. Nasza firma świadczy kompleksowe usługi z zakresu montażu konstrukcji drewnianych oraz sprzedaży materiałów montażowych i ochronnych do drewna. Mogą Państwo zaufać naszym umiejętnościom, doświadczeniu i znajomości tematu. Jeśli zdecydujecie się skorzystać z naszej oferty, służymy fachowym doradztwem w doborze optymalnych rozwiązań: rodzaju drewna czy elementów montażowych. Wykreujemy projekt na funkcjonalny taras drewniany w Szczecinie, będący spełnieniem najwyższych oczekiwań.

  Drewno krajowe uchodzi za mniej trwałe, ale jeśli zastosuje się właściwie dobrane środki ochronne, można przez długi okres mieć satysfakcję z estetycznie wyglądającego tarasu. Alternatywą jest drewno egzotyczne cechujące wyższą trwałością, które jednak też należy potraktować preparatami zabezpieczającymi. Niemniej jednak trzeba przyznać, że tarasy drewniane doskonale komponują się z różnymi stylami architektonicznymi i warto ponieść nieco trudu aby otrzymać wyjątkową przestrzeń do relaksu.

 • Elewacje z drewna w Szczecinie z użyciem sprawdzonych materiałów

  Drewno jest surowcem pożądanym w wielu branżach, ponieważ jest łatwe w obróbce, trwałe i stylowo się prezentuje. W związku z tym jest też cenione jako surowiec, z którego można wykonać gustowne elewacje budynku. W naszym asortymencie posiadamy drewno klasyczne i egzotyczne oraz thermodrewno poddawane specjalnej obróbce. Wszystkie rodzaje mają swoiste zalety i wybór uzależniony jest od indywidualnych preferencji. Jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszej oferty, możemy wskazać cechy i parametry poszczególnych gatunków, co może być pomocne w wyborze.

  Sprzedaż elementów to tylko część profilu naszej firmy, ponieważ naszą wiedzę wykorzystujemy także w praktyce, tworząc i realizując projekty na elewacje z drewna w Szczecinie oraz inne konstrukcje drewniane. Wykorzystujemy surowce pochodzące od cenionych i sprawdzonych producentów, ponieważ przykładamy dużą wagę do jakości naszych realizacji, która opiera się także na materiałach. Jesteśmy elastyczni i rzetelni, zapewniamy, że współpraca z nami nie zawiedzie Państwa oczekiwań.

 • Tarasy kompozytowe od firmy Kontar Szczecin

  Taras przydomowy, to rzecz niezwykle praktyczna, na której spędza się w sezonie letnim, niemało czasu. Dlatego ważne jest, aby był miły do oka, a atmosfera napawała pozytywnym nastrojem - istotne jest poczucie harmonii i estetyki. W związku z powyższym polecamy tarasy kompozytowe, które łatwo zachować w czystości. Ponadto deski kompozytowe są idealnie proste, bez sęków i przebarwień, jak w przypadku naturalnego drewna, więc gotowy taras jest zwykle nieskazitelny, ale do tego ważny jest także dopracowany projekt i staranne wykonanie. W związku z powyższym warto zaufać profesjonalnej ekipie.

  Pracownicy firmy Kontar mają na swoim koncie liczne realizacje konstrukcji drewnianych i kompozytowych. To co cenią sobie dotychczasowi Klienci to kompleksowość usług i elastyczne podejście. Jeśli poszukują Państwo wykonawcy, który rzetelnie wykona tarasy kompozytowe w Szczecinie – polecamy się do usług. Współpracujemy z dostawcami, których materiały są solidne i niezawodne. Naszą ekipę tworzą specjaliści z różnych dziedzin, od projektantów, po montażystów. Zapraszamy!

Elewacje
Elewacje budynków

Elewacje

Elewacje drewniane zaspokoją gusta i potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Tarasy
Tarasy drewniane

Tarasy

Oferujemy tarasy drewniane wysokiej jakości. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Konstrukcje
Schody i zadaszenia

Konstrukcje

Posiadamy w ofercie konstrukcje drewniane różnego typu. Wykonujemy wiaty, schody itp..

Sprzedaż
Deski i materiały

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż desek drewnianych i kompozytowych oraz materiały do montażu.