Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464
Elewacje Szczecin tarasy drewniane w Szczecinie | Kontar.info
flag polandflag germanyflag great britain

Elewacje budynków

DREWNIANA ELEWACJA SZCZECIN

Drewno to wspaniały naturalny materiał a dzięki łatwości w obróbce i montażu jest doskonałym materiałem do wykończenia elewacji. Wizualnie wyciepli elewację, nadając jej elegancki i wytworny charakter. Drewniana deska elewacyjna wspaniale będzie komponować się z materiałami nowoczesnymi jak szkło czy ceramika, jednocześnie pasując do otaczającego terenu zielonego. Drewniana elewacja to rozwiązanie uniwersalne, dzięki któremu zaakcentujemy charakterystyczne elementy budynku lub urozmaicimy naszą elewację, pokrywając drewnem tylko wybrane jej części. Oferta firmy KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE zawiera deski elewacyjne o różnorodnych profilach jak diagonal, softline, rhombo solo i duo, romb z drewna krajowego, egzotycznego, thermodrewna i kompozytu. Prócz sprzedaży szerokiej gamy desek tarasowych, materiałów montażowych i ochronnych wykonujemy realizację zarówno na podstawie już gotowego projektu jak i indywidualnie opracowanych przez nas rozwiązań.

elewacja 8

JAKOŚĆ I FACHOWA OBSŁUGA

Oferujemy materiały najwyższej jakości, renomowanych firm znanych zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Kompozytowe deski elewacyjne Twinson, środki ochronne i pielęgnujące Osmo, systemy niewidocznego mocowania Sihga, to tylko część naszej oferty. Oferowane przez nas deski elewacyjne powstają w kontrolowanym procesie technologicznym, odpowiednio suszone, składowane i transportowane są pewnikiem wykonania i utrzymania pięknego tarasu. Naszym klientom oferujemy kompleksową obsługę oraz fachowe doradztwo. Nasz kontakt z klientem nie kończy się w momencie dostarczenia zamówionych materiałów, aż do zamknięcia inwestycji jesteśmy gotowi pomóc by rozwiązać wszelkiego rodzaju problemy.

Elewacja 1
Elewacja 2
Elewacja 5
Elewacja 6

DREWNIANE ELEWACJE ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Drewniana elewacja nie musi ograniczać się wyłącznie do zewnętrznej elewacji budynku. Szeroka gama desek elewacyjnych przez nas oferowanych spełnia wszelkie wymogi zarówno techniczne jak i wizualne, by mogły być stosowane jako wykończenie ścian wewnątrz budynku. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i profesjonalnym narzędziom jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom najbardziej wyszukanych potrzeb klientów indywidualnych oraz biznesowych.

ELEWACJA Z DREWNA „RAZ A DOBRZE” W WYKONANIU FIRMY KONTAR

W naszych realizacjach kierujemy się zasadą „raz a dobrze”. To właśnie nasze motto jest powodem dla którego warto wybrać KONTAR – ELEWACJE TARASY KONSTRUKCJE DREWNIANE do wykonania drewnianej elewacji. Przemawia za nami wieloletniemu doświadczeniu w pracy z drewnem pod wieloma postaciami. Doświadczenie poparte wiedzą i profesjonalnym sprzętem w połączeniu z oferowanym przez nas materiałem najwyższej jakości, to gwarancja pięknego i trwałego tarasu. Do każdego zadania, niezależnie od wielkości i stopnia skomplikowania, podchodzimy indywidualne. Pozwala to dopasować koszta wykonania do wymagań stawianych przez klienta w stosunku do elewacji. Ponieważ realizacje przeprowadzamy kompleksowo, od inwentaryzacji i pomiarów, przez projekt do wykonania tarasu zgodnie z obowiązującymi normami i zasadami, na każdym etapie jesteśmy w stanie utrzymać naszą wysoką jakość.

 • Oferujemy elementy konstrukcyjne na elewacje drewniane w Szczecinie

  Firma Kontar zajmuje się m.in. sprzedażą elementów konstrukcyjnych, w tym profili elewacyjnych, desek na tarasy z drewna egzotycznego, krajowego, thermodrewna i kompozytu oraz materiały montażowe i środki do ochrony drewna: impregnaty, lazury, oleje. To jednak nie wszystko, wykonujemy także projekty i montaże różnych konstrukcji z drewna, które cechują się wysoką estetyką. Jednym z przykładów są elewacje drewniane na domach mieszkalnych, budynkach firmowych i innego typu budowlach. Opracowujemy projekty które odpowiadają indywidualnym potrzebom i harmonizują z otoczeniem.

  Zleceniodawcy mogą liczyć na nasze doświadczenie i wskazówki w doborze surowca oraz formy, ale ostateczna decyzja oczywiście zawsze należy do Klienta. Elewacje drewniane jakie wykonujemy w Szczecinie i okolicach oprócz walorów estetycznych, tworzą dodatkową izolację akustyczną i termiczną. Trzeba pamiętać o należytym zabezpieczeniu drewna i regularnej konserwacji. Takie działanie uchroni przed wpływem niekorzystnych czynników i pozwoli zachować ładny wygląd.

 • Tarasy drewniane w Szczecinie punktem spotkań rodzinnych

  Drewno niezaprzeczalnie ma swój urok, odpoczynek w jego otoczeniu jest bardzo przyjemny i owocny. Dlatego jeśli mamy możliwość wybudowania przydomowego tarasu, warto zdecydować się, aby surowcem z którego powstanie było właśnie drewno. Do wyboru mamy gatunki krajowe lub egzotyczne, przy czym te drugie są znacznie trwalsze. Jednakże jeśli zdecydujemy się na tarasy drewniane, w każdym wypadku trzeba zadbać o odpowiednie środki ochronne, które znaleźć można w naszej ofercie sprzedaży, podobne jak środki konstrukcyjne i montażowe.

  Jeśli poszukują Państwo profesjonalnej ekipy montażowej, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oprócz prac wykonawczych, możemy przygotować projekt tarasu lub innej konstrukcji z drewna. W razie potrzeby podejmujemy współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin, dzięki czemu możemy odpowiedzieć na indywidualne wymagania naszych Klientów. Tarasy drewniane to miejsce spotkań i odcięcia się od szarej codzienności. Firma Kontar ze Szczecina zaprasza do kontaktu.

 • Elewacje z drewna w Szczecinie - oryginalne projekty i montaż

  Głównym powodem dla którego decydujemy się na elewacje z drewna jest na pewno efekt wizualny i nie ma w tym nic dziwnego, gdyż drewno prezentuje się niezwykle efektownie, doskonale harmonizuje z otoczeniem, stwarzając ciepły klimat. Ładnie prezentują się zarówno elewacje pokryte w całości drewnem, jak i te mające tylko drewniane fragmenty. Drugie rozwiązanie doskonale się sprawdza w budynkach o nieforemnej bryle, z elementami wystającymi lub niszami, które można pomysłowo zaakcentować. Niezwykle istotna jest jakość drewna i jego odpowiednia wilgotność.

  Elementy konstrukcyjne, które Państwu oferujemy należą do tych wysokojakościowych, które nie zawiodą oczekiwań i w najwyższym stopniu spełnią swoje zadanie. Jeśli poszukujecie dobrych gatunkowo materiałów na wykonanie elewacji z drewna w Szczecinie, z czystym sumieniem polecamy nasz towar, pochodzący od sprawdzonych dostawców. Co więcej, możemy zająć się projektem i wykonaniem. Posiadamy niezbędne umiejętności i doświadczenie. W galerii można obejrzeć nasze realizacje.

 • Tarasy kompozytowe w Szczecinie praktyczne rozwiązanie dla wymagających

  Dokonując wyboru materiału na przydomowy taras, warto wziąć pod uwagę deski kompozytowe, które cieszą się coraz większą popularnością. Przede wszystkim wykazują dużą odporność na oddziaływanie czynników zewnętrznych, takich jak deszcz, promieniowanie UV, osadzanie się pleśni i grzybów - to wszystko bez konieczności stosowania dodatkowej ochrony. Ich parametry więc znacznie przewyższają naturalne drewno, które w znacznym stopniu przypominają pod względem prezencji. Kompozyt to mieszanka włókien drzewnych i tworzywa sztucznego i jest łatwy do utrzymania czystości.

  Deski kompozytowe charakteryzują się nienagannym wyglądem, są idealnie równe, a dzięki mocowaniu na specjalne klipsy, nie ma widocznych wkrętów, co dodatkowo podnosi estetykę całości. W naszą działalność wpisany jest projekt i montaż tarasów kompozytowych w Szczecinie i województwie zachodniopomorskim. Kontar tworzą ludzie z doświadczeniem i pasją, więc każde przedsięwzięcie realizowane jest sprawnie i rzetelnie. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zachęcamy do kontaktu.

Elewacje
Elewacje budynków

Elewacje

Elewacje drewniane zaspokoją gusta i potrzeby najbardziej wymagających Klientów.

Tarasy
Tarasy drewniane

Tarasy

Oferujemy tarasy drewniane wysokiej jakości. Warto pozwolić sobie na odrobinę luksusu.

Konstrukcje
Schody i zadaszenia

Konstrukcje

Posiadamy w ofercie konstrukcje drewniane różnego typu. Wykonujemy wiaty, schody itp..

Sprzedaż
Deski i materiały

Sprzedaż

Prowadzimy sprzedaż desek drewnianych i kompozytowych oraz materiały do montażu.